A ——————
——————
Z

Nastavení každého stroje je klíčová součást jeho
výkonu. Dokud budete jezdit na elektrokole KTM,
budeme se spolu vídat. Budeme udržovat váš stroj
100% připravený.

Certifikované
středisko

Jsme certifikovaným servisním střediskem pro elektrokola KTM a elektropohony Bosch. Používáme nejmodernější diagnostické zařízení a profesionální nářadí. Naši zaměstnanci absolvují pravidelná školení. Nic míň si vaše kolo nezaslouží.

 

UPGRADE
FIRMWARU

Jako u každého inteligentního elektronického zařízení je i u elektrokola software polovina zázraku. Pravidelný upgrade firmwaru provedený certifikovanými diagnostickými nástroji udrží váš stroj v kondici a v souladu s posledním vývojem.

REZERVUJTE
SI TERMÍN

Pro servis jsme k dispozici 5 dní v týdnu. Abychom pro vás mohli vše vyřídit co nejrychleji, rezervujte si prosím termín.

+420 774 500 404
info@ktm-chladek.cz

Stavíme
na hodnotách

Kolo jako osobní záležitost

Pouze pečlivě individuálně vybraný stroj poslouží jezdci tak, jak by mu posloužily jeho vlastní síly.

Kolo jako inteligence

Udřít se umí každý. Dojet dál, vidět víc, prožít cestu s přáteli je ale chytřejší.

KOLO JAKO ZÁŽITEK

Pracujeme na zážitcích. Vnímat západ slunce z horského hřebene po šedesátikilometrové jízdě je nejlepší způsob, jak zjistit, že jste ještě naživu.

Fér je fér

Otevřený přístup k našim klientům je pro nás jako pohled do zrcadla. Způsob, kterým je vyzbrojujeme koly, je jediný poctivě možný. Poctivost se vždy vrací.

KUPUJETE SPOLEHLIVOST

Vyrazit ven mimo zónu komfortu vyžaduje partnera, na kterého je absolutní spoleh. Proto klademe důraz na spolehlivost produktu ale i na spolehlivost dohod a našeho přístupu.